2345671
floor
floor
floor
floor
floor
floor
floor

Серед українських виробників елітної підлоги, які націлені на експорт, підприємство «КОРІС»АМ» займає лідируючі позиції вже котрий рік підряд. У 2016 році ТОВ «КОРІС»АМ» зайняло 2 місце з виготовлення елітної підлоги в Україні та на експорт.

 

Свою діяльність підприємство розпочало у 2005 році в селищі міського типу Стеблів, що в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області, де і сьогодні знаходиться його завод. За 16 років колектив підприємства під керівництвом Прядченко Михайла Григоровича зумів створити й налагодити безперебійну й високоякісну роботу підприємства, яке є одним із найбільших в Україні виробником і експортером підлогового покриття з натуральної деревини. Більше 40 видів власної продукції, сертифікованої за стандартами УкрСЕПРО, ТОВ «КОРІС»АМ» поставляє у європейські країни (98%) та українським споживачам (2%).

 

На підприємстві використовується сучасне імпортне обладнання та станки з програмним управлінням. Крім того, була проведена велика робота по впровадженню спільного проекту з німецькою компанією «OSMO» та датською компанією «Junckers» – світовими лідерами у виробництві підлоги та матеріалів покриття. Було створено власну лабораторію та встановлено необхідні високотехнологічні прилади для впровадження сучасної системи контролю якості. Продукція, яка виробляється тільки з натуральної сировини кращих порід дуба та ясеня, пройшла сертифікацію на відповідність європейським стандартам.

 

Підприємство ТОВ «КОРІС»АМ» має право маркувати продукцію логотипом «ОСМО», що підтверджує високу якість, відповідність всім екологічним вимогам і безпеку продукції.

 

Підприємство «КОРІС»АМ» змогло досягти такого успіху також завдяки співпраці з відомими іноземними компаніями та виробниками будівельних матеріалів, такими, як VICA WOOD, DALAFLODA, Junckers, OSMO та інші. На підприємстві постійно проводиться активна робота з вдосконалення виробництва продукції та впроваджуються новітні технології та наукові розробки. Дуже важливу увагу директор підприємства приділяє впровадженню енерго­зберігаючих технологій. Обігрів виробничих площ та сушильних камер, ємність яких сягає 500 кубометрів деревини, забезпечується за рахунок відходів  виробництва.

 

Працювати на високотехнологічному обладнанні здатні лише висококваліфіковані спеціалісти, тому всі технічні працівники пройшли спеціальне навчання та підвищення кваліфікації на закордонних підприємствах. Реалізація стратегічних планів залежить від персоналу компанії. Збереження в компанії компетентних, професійних та вмотивованих співробітників, що розділяють прийняті колективом норми та цінності - важлива стратегічна задача підприємства.

 

Пріоритетом діяльності ТОВ «КОРІС»АМ» є вдосконалення асортиментної політики, гнучкість при виконанні замовлень і підвищення якості продукції.

IMG_4909 main.png
  • Facebook
  • Instagram