Штучний паркет

Натуральне підлогове покриття, що складається з окремих планок певного розміру виготовлених з твердих порід деревини: дуба, ясеня. Краї і торець паркетних планок мають профіль «паз-гребінь» для з'єднання їх в суцільне паркетне покриття. Штучний паркет можна монтувати на підлозі, використовуючи різні види укладок: традиційна «Ялинка», «Палуба», «Квадрат», та інші. Використовуючи в наборі паркетні планки різних порід деревини, можна так само створити на підлозі прості геометричні малюнки.

Порода деревини: дуб, ясен

Якість: І сорт, ІІ сорт, ІІІ сорт

І сорт – допускаються на лицьовій стороні накладні живі сучки діаметром до 3 мм. Не допускаються зміни натурального кольору, кривизна, сучки діаметром більше 3 мм.

ІІ сорт – допускається заболонь, що не виходить на робочу поверхню, одиночні чорні сучки діаметром до 3 мм, живі (білі) сучки діаметром до 8 мм. Не допускається зміна натурального кольору, тріщини, механічні пошкодження.

ІІІ сорт – допускається заболонь на робочій поверхні.

Розміри: 15/20 х 70/90 х 350 - 1200 мм;  ширина до 100мм

Характеристика: штучний паркет з мікрофаскою (0,5 - 1 мм під кутом 45 градусів) і без мікрофаски

 

Масивна підлогова дошка

1/3

Вирізається з цільного масиву дерева та немає будь яких домішок у вигляді клею, тому є екологічно чистим матеріалом. Має більш ефектний вигляд, адже повністю зберігає структуру дерева, а також простий спосіб монтажу. Такий натуральний будівельний матеріал відрізняється чудовими теплоізоляційними властивостями і якісною звукоізоляцією. У масивної дошки, так званого корисного шару значно більше, ніж у штучного паркету (шару який знаходиться між гребенем і пазом і лицьовою поверхнею дошки). Це свідчить, що термін експлуатації такої підлоги довший. Такий варіант підлогового покриття не тільки довговічний, але і візуально красивий. Підлога з масивної дошки виглядає вишукано і стильно. Масивна підлогова дошка візуально розширює простір приміщень.

Порода деревини: дуб, ясен

Якість: преміум (І сорт), натур (ІІ сорт), рустик (ІІІ сорт)

преміум (І сорт) – допускаються в невеликій кількості живі сучки до 8 мм в діаметрі. Не допускаються тріщини,заболонь, а також різного роду дефекти.

натур (ІІ сорт) – допускаються одиночні чорні сучки в діаметрі до 15 мм, світлі сучки діаметром до 35 мм, заболонь до 10 мм ширини дошки.

рустик (ІІІ сорт) – допускаються чорні сучки в діаметрі до 25 мм, світлі сучки в діаметрі до 65 мм, тріщини до 5 см в кількості максимум 5% дошки, натуральна зміна кольорів, заболонь до 30 мм ширини поверхні дошки.

Розміри: 15/16/20 х 130/140/160/180 х 600-2200 мм

Характеристика: дубова масивна полова дошка без мікрофаски або з мікрофаскою (1-2 мм під кутом 45 градусів). Покрита оліє-воском з додаванням пігментів білого, сірого, кавового і коньячного кольору)

Мультипідлога (інженерна дошка для підлоги)

1/3

Підлога призначена для місць з більш високим атмосферним впливом. Вона складається з двох слоїв: перший - високоякісна, екологічно-чиста, водостійка фанера виробництва «ОДЕК» Україна (14мм), яка використовується в судно- та житловому будівництві і нижній шар дубова ламель (4-6мм). Такий вид підлогового покриття менше піддається атмосферному впливу, являється більш стабільним. Підходить для використання з системами «тепла підлога». Також дошка проходить промислове покриття масло-воском чотирьох відтінків: кавовий, коньячний, білий і прозорий (натуральний) німецької фірми «OSMO». Даний масло-віск є високоякісним екологічно чистим продуктом, створеним на основі лляної олії.

Порода деревини: дуб, ясен

Якість: І сорт, ІІ сорт, ІІІ сорт

І сорт – можливе використання сучків до 10 мм , невиликі розбіжності у кольорі.

ІІ сорт – сучки 20 мм . Не дозволяється заболонь, розходження кольору.

ІІІ сорти - можливі сучки діаметром до 40 мм, дефекти макс 30мм.

Розміри: 16/20 х 140/180/220/250/300 х 600-2800 мм

Паливні брикети Pini & Kay

1/2

Виготовляються на механічних пресах за допомогою поєднання високого тиску і зовнішньої термічної обробки. Брикети мають форму багатогранника з отвором всередині, зовні покриті темною кіркою через випалювання поверхні. Pini & Kay мають кращі показники по тривалості горіння і теплоту згоряння серед всіх типів паливних брикетів. Стійкі до механічних впливів і вологості. Брикети довго горять і тліють (більше 4-х годин), безпечні - не стріляють і не іскряться. Брикети не включають в себе ніяких зв'язуючих речовин, крім одного натурального - лігніну, що міститься в клітинах рослинних відходів. Температура, присутня при пресуванні, сприяє оплавленню поверхні брикетів, яка завдяки цьому стає міцнішою, що важливо для транспортування брикету.

Порода деревини: дуб

Основні переваги:

- економічно вигідніше порівняно з дровами;

- екологічність, відсутні неприємні запахи і шкідливі викиди при горінні;

- зручна форма, легко зберігати;

- тепловіддача в кілька разів вище дров і найкраща серед паливних брикетів;

- висока вологостійкість.

Параметри:

Розмір - 60*60*225 мм

Зольність - 0,34%

Вологість - 5,33%

Сірка - 0,01%

Летючі - 77,58%

Теплота згоряння вища/нижча - 4717/4133 ккал/кг

Брикети упаковані термоусадочною плівкою по 12 шт. Вага упаковки - 10 кг. Транспортуються на піддоні по 96 упаковок.

 

Можлива як разова поставка так і довгострокове співробітництво.

 
 
 
IMG_4909 main.png
  • Facebook
  • Instagram